NeoBux Hakkında Herşey NeoBux İnternetten Para Kazan-Tıkla

neobux hakkında sık sorulan sorular

1. nasıl üye olurum

ingilizce konusunda sıkıntı yaşayan okuyucularımız için ise resimli olarak nasıl üye olacağınızı anlatalım.

1)İlk olarak aşağıdaki linke tıklayarak Neobux sitesine giriş yapın . Karşınıza aşağıdaki ekran çıkacak ve sağ üst taraftaki “Register” butonuna tıklayın.

 

2)Sonra karşınıza aşağıdaki form çıkacak, sırasıyla Kullanıcı adı, Şifre, Şifreyi tekrar, Mail adresi, Alertpay ve ya Paypal adresiniz ve Siteyi kimden duyduysanız onun adını gireceksiniz. onun referans ismini yazmanızı tavsiye ederim  "balporsugu34" olarak yazarsanız seviniriz daha sonra Doğum Yılınız ve Altta resimde gördüğünüz harfleri görerek kayıt işlemini tamamlayın. Bunların sonucu yazdığınız mail adresine bir mail gelecektir.

 

 

Sonraki sayfada e-posta adresimize bir aktivasyon kodu gönderildiği ve bu kodu kopyalayıp Validation code for bölümüne yapıştırmamız gerektiği yazıyor. Bu sayfayı kapatmadan e-posta hesabımıza gidiyoruz ve bize gönderilen iletideki aktivasyon kodunu kopyalayıp belirtilen yere yapıştırdıktan sonra resimde görülen doğrulama kodunu hemen üzerindeki Image Verification kısmına girip Finish Registration butonuna basıyoruz.

kayıt işlemimiz başarıyla gerçekleşti. Bol kazançlar.

Bir sonraki sayfada kayıt işleminin başarıyla gerçekleştiği ve Login Now bağlantısına tıklayarak hesabımıza giriş yapabileceğimiz yazıyor. Reklamlara tıklamak için oturum açacağımız bu sayfayı kapatmadan giriş yapıyoruz ve reklamlara tıklamaya başlıyoruz...

 

üye olmak için aşağıdaki bannere tıklayız

<script type="text/javascript" src="http://widgets.amung.us/tab.js"></script><script type="text/javascript">WAU_tab('2d3ggy9yefc5', 'left-middle')</script>

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !